Regulamin

Sklep internetowy www.waldeck.com.pl jest prowadzony przez firmę: 

WALDECK 
Akcesoria Leśne 
Natalia Spychalska-Zięba 
07-410 Ostrołęka 
ul. T. Zawadzkiego "ZOŚKI" 6
NIP 758-225-24-81

Regulamin sklepu internetowego: www.waldeck.com.pl

 • I. WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW
  1. Przedmiotem transakcji są produkty znajdujące się w ofercie w chwili składania zamówienia.
  2. Wszystkie oferowane towary są fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych i objęte gwarancją producenta.
  3. Ceny wszystkich towarów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w złotych polskich.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie w momencie ukazania się nowego katalogu produktów KOX, jak również w ciągu roku, jeśli po stronie naszych dostawców dojdzie do korekty cen.
  5. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
  6. Sprzedaż promocyjna dotyczy ograniczonej liczby i ważna jest do momentu wyczerpania zapasu towarów objętych tą formą sprzedaży.
  7. Oferty promocyjne nie łączą się z innymi ofertami korzystniejszych zakupów np.: zakup zestawów.
  8. Na wszystkie zamówione towary wystawiany jest dowód zakupu – paragon fiskalny lub faktura zakupu, który dołączony jest do każdej przesyłki.
  9. W rozumieniu art. 22 (1) Kodeksu Cywilnego przedsiębiorcy – klientowi, który jest osobą fizyczną zawierającą Umowę Sprzedaży bezpośrednio niezwiązaną z jej działalnością gospodarczą (z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla niej charakteru zawodowego, wynikającego z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) przysługują takie same prawa jak konsumentowi.
 • II. REJESTRACJA I ZAMÓWIENIA
  1.Zarejestrowany klient uzyskuje:
  - możliwość śledzenia statusu zamówienia
  - wglądu w historię zamówień.
  2. W celu utworzenia konta klienta należy wypełnić formularz rejestracyjny. Po pomyślnej rejestracji użytkownik otrzymuje na wskazany w formularzu adres e-mail wiadomość z linkiem potwierdzającym poprawność danych. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili zmienić zapisane dane bądź też trwale usunąć.
  3. Zamówienia można składać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach
  8ºº do 16ºº. Zamówienia on-line całą dobę.
 • 4. Wszystkie złożone w sklepie zamówienia wymagają potwierdzenia w formie elektronicznej. Na wskazany adres e-mail kupującego wysyłana jest wiadomość z podsumowaniem zamówienia i linkiem potwierdzającym poprawność danych. Zamówienia, które nie zostały potwierdzone w ciągu 3 dni od daty złożenia nie są realizowane.
  5. Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez kupującego dochodzi do zawarcia pomiędzy Sprzedającym i Kupującym umowy kupna-sprzedaży.

 • III. SPOSÓB PŁATNOŚCI
  1. Akceptujemy następujące formy płatności:
  - gotówką przy odbiorze,
  - przelewem na rachunek bankowy numer: 43 2490 0005 0000 4500 7157 4546.
  Towary wysyłane są w momencie, gdy wpłyną na rachunek środki pieniężne. Przesłanie e-mailem potwierdzenia przelewu przyspieszy wysłanie przesyłki. 
 • - kartą kredytową i e-przelewem
  Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24, operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 • IV. WARUNKI I KOSZTY DOSTAWY
  1. Termin realizacji: 2 dni robocze od momentu złożenia zamówienia.
  2. Przy zakupie części do harwestera termin realizacji: 5 dni roboczych.
  3. Towary na zamówienie dostarczane są po uzgodnieniu terminu z producentem.
  4. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD– 24 godziny od momentu nadania przesyłki.
  5. Koszt wysyłki wynosi 12,30 zł brutto.
  6. Wysyłka gratis przy zakupie produktów o wartości powyżej 300,00 zł.
  7. Jeśli towar, który Państwo otrzymacie ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Protokół powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia i opis uszkodzeń lub zauważone braki w towarze. Prosimy o poinformowanie nas o uszkodzeniach lub brakach w ciągu 3 dni od otrzymania paczki.

 • V. ZWROTY I WYMIANY TOWARÓW
  1. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania dostawy.
  2. Zwrócony towar musi być fabrycznie nowy, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie producenta, jeżeli w takim był dostarczony Kupującemu.
  3. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć:
  - oryginał paragonu fiskalnego
  - podać numer faktury VAT, do której sporządzimy korektę
  - oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
  4. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki można wymienić zakupiony towar na inny rozmiar, kolor lub też zupełnie inny towar. Prosimy o kontakt telefoniczny: 29 760 61 31. Procedura postepowania jak w przypadku zwrotu towaru.
  5. Ponosimy koszty zwrotu towaru. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu odbioru paczki przez kuriera.
  6. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane na wskazany rachunek bankowy w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
  7. Towar podlegający zwrotowi lub wymianie należy przesłać na poniższy adres:
  WALDECK Akcesoria Leśne
  Natalia Spychalska-Zięba
  ul. T. Zawadzkiego "ZOŚKI" 6
  07-410 Ostrołęka

 • VI. REKLAMACJE
  1. Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta.
  2. W razie wykrycia wad powstałych z winy producenta w towarach nie zużytych, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
  3. Reklamowany towar należy odesłać na wyżej wskazany adres. Do przesyłanego towaru należy dołączyć:
  • dowód zakupu
  • zgłoszenie reklamacyjne.
  4. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne lub wynikłe z niewłaściwego użytkowania produktu oraz naturalne zużycie.
  5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.
 • VII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - POLITYKA PRYWATNOŚCI
  1. Dane osobowe gromadzone są przez Firmę WALDECK Akcesoria Leśne z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002r.
  2. Zalogowanie się do sklepu oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych przez Firmę WALDECK Akcesoria Leśne.
  3. Każdy Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 29/7606131 lub drogą on-line elektroniczną: biuro@waldeck.com.pl.
  4. Złożenie zamówienia w sklepie www.waldeck.com.pl oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.