O firmie

Firma WALDECK Akcesoria Leśne działa na polskim rynku od 2008 roku jako wyłączny dystrybutor produktów niemieckiej firmy KOX. Powstała ona jako filia firmy WALDECK Sp.j, która od ponad 30 lat świadczy usługi leśne w kraju i za granicą. Wykonując prace na terenie Niemiec pracownicy tej firmy stwierdzili, że w KOX-ie można kupić łańcuchy, prowadnice i odzież ochronną doskonałej jakości a jednocześnie taniej niż gdzieś indziej. Pytali dlaczego nie ma takiego sklepu w naszym kraju? Właśnie wtedy pojawił się pomysł, żeby sprzedawać produkty KOX-a w Polsce.

Firma KOX funkcjonuje na rynku niemieckim od ponad 30 lat. Od 2011 wchodzi w skład koncernu Blount International, największego producenta układów tnących na świecie. Produkty marki KOX cieszą się dużym uznaniem profesjonalistów z całej Europy.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą wysyłkową, ale mamy również sklep w Ostrołece, gdzie można obejrzeć i kupić nasze produkty.

Zamówienia można składać telefonicznie, mailem lub przez sklep internetowy. Warto zwrócić uwagę na mobilną wersję sklepu internetowego, dzięki której z łatwością można dokonać zakupu na smartfonie czy tablecie. Jeżeli towar jest na stanie, gwarantujemy dostawę na następny dzień.

Co roku w grudniu wydajemy katalog z cenami na rok kolejny, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że cena zamawianego produktu w ciągu roku nie ulegnie zmianie. Katalog można znaleźć w wersji elektronicznej  na naszej stronie internetowej tutaj lub zamówić przez telefon (katalog wyślemy bezpłatnie na wskazany adres!).

Udanych zakupów!