Zapraszamy na drugą część naszego świątecznego prezentownika.

Dla tych, którzy cenią sobie odzież wysokiej jakości, a jednocześnie chętnie wybierają  uniwersalne prezenty mamy następujące propozycje:

Koszulka funkcyjna KOX, która doskonale sprawdzi się nie tylko do pracy, lecz także do uprawiania sportów. Można w niej biegać, jeździć na rowerze lub na rolkach, zachowując przy tym pełną swobodę ruchów. Warto wspomnieć również o jej właściwościach antybakteryjnych i szybkoschnącym materiale.

W zimniejsze dni doskonałym uzupełnieniem koszulki będzie polar marki KOX. Noszony jako warstwa wierzchnia gwarantuje rewelacyjną widoczność, zwiększając tym samym bezpieczeństwo osoby go noszącej. Polar zapewnia bardzo dobrą izolację od zimna, można go zakładać pod kurtkę nie tylko do pracy, ale również na spacer lub na narty!

Ostatnia kategoria prezentów, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować, to akcesoria dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów. Szczerze nie znamy nikogo, kto poczułby się zawiedziony znajdując taki prezent pod choinką.

Zestaw kluczy nasadowych Gedore to naprawdę duża i pojemna walizka z kilkudziesięcioma nasadkami, wkrętakami, adapterami do bitów, bitami i grzechotkami. Mówimy o tym zupełnie otwarcie i szczerze – nam, poza pracą, zestaw ten bardzo przydaje się do drobnych napraw w domu. 

Jeśli jednak chcielibyście kupić skromniejszy prezent to mamy rewelacyjną propozycję! Zestaw końcówek 1/2"ze spiralnym żłobieniem, to doskonały prezent dla profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy „już wszystko mają”. Z pomocą tych końcówek wykręcisz wszystkie uszkodzone śruby i bolce.

Ostatnia propozycja to nasz najbezpieczniejszy wybór – skrzynka na narzędzia GEDORE. Ta profesjonalna skrzynka z przegródkami, ułatwi życie każdemu, kto chciałby skończyć z szukaniem drobnych narzędzi, śrubek i nakrętek. Dodatkowo teraz w promocyjnej cenie!   

Jak podobały Wam się nasze propozycje? Dajcie znać w komentarzach, czy udało nam się Was zainspirować i pomóc w wyborze idealnego prezentu?